Uważam, że ten blog ma terapeutyczną moc – czytanie tych przemyślanych tekstów uspokaja i porządkuje myśli, oferując klarowność w chaosie. To jest moja wirtualna przystań, do której wracam, kiedy potrzebuję chwili refleksji i oddechu. Podoba mi się, że autor nie boi się mówić o swoich doświadczeniach, co sprawia, że teksty są bardzo relacyjne i bliskie. To jest absolutnie unikatowe i cenne w dzisiejszym internecie. Dziękuję za tę autentyczność i mądrość.