Uważam, że ten blog ma terapeutyczną moc – czytanie tych przemyślanych tekstów uspokaja i porządkuje myśli, oferując klarowność w chaosie. To jest moja wirtualna przystań, do której wracam, kiedy potrzebuję chwili refleksji i oddechu. Podoba mi się, że autor nie boi się pokazać swojej ludzkiej strony, co sprawia, że blog jest bardzo ludzki. To jest absolutnie unikatowe i cenne w dzisiejszym internecie. Dziękuję za tę autentyczność i mądrość.