Największą zaletą tego bloga jest moim zdaniem autentyczny styl autora. Wpisy są ciekawe, angażujące i pełne pozytywnej energii. Wszystko czyta się bardzo naturalnie i bez nudy. Podoba mi się kreatywność oraz lekkość przekazu. Każdy artykuł ma coś wyjątkowego. To naprawdę świetne miejsce w sieci.