Od pierwszego artykułu poczułem, że trafiłem w dobre miejsce. Blog wyróżnia się nie tylko ciekawą tematyką, ale także bardzo przyjaznym stylem pisania. Czytając kolejne wpisy, można znaleźć wiele inspiracji i interesujących przemyśleń. Bardzo podoba mi się to, że treści są jednocześnie lekkie i merytoryczne. Autor świetnie potrafi zainteresować odbiorcę już od pierwszych zdań. Z przyjemnością będę śledzić kolejne publikacje.