Ten blog zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu innych stron. Artykuły są wartościowe, ciekawe i napisane w bardzo naturalny sposób. Szczególnie podoba mi się lekki styl oraz ogromna swoboda w przekazywaniu myśli. Wszystko wygląda profesjonalnie, ale bez zbędnej sztuczności. Czytanie kolejnych wpisów to czysta przyjemność. Z przyjemnością będę tutaj wracać.