Od dawna nie trafiłam na blog, który aż tak mnie zainteresuje. Wpisy są pełne ciekawych myśli i napisane bardzo naturalnym językiem. Autor świetnie buduje atmosferę i potrafi utrzymać uwagę do samego końca. Każdy tekst ma swój charakter oraz wyjątkowy styl. Czytanie tego bloga to naprawdę ogromna przyjemność. Zdecydowanie warto go śledzić.