W tym blogu najbardziej podoba mi się autentyczność i swobodny sposób pisania. Wszystko jest przedstawione bardzo naturalnie i bez zbędnego nadęcia. Artykuły są ciekawe, dobrze przemyślane i naprawdę angażujące. Autor ma talent do budowania przyjemnej atmosfery. Każdy wpis zostawia po sobie pozytywne wrażenie. Zdecydowanie warto tutaj zaglądać częściej.