To miejsce ma naprawdę wyjątkową atmosferę. Teksty są lekkie, ale jednocześnie pełne wartościowych spostrzeżeń. Autor potrafi zainteresować czytelnika już od pierwszych zdań. Bardzo podoba mi się sposób budowania narracji oraz naturalność języka. Blog wyróżnia się autentycznością i dużą kreatywnością. Zdecydowanie warto tutaj wracać regularnie.