Czytanie tego bloga to jedna z przyjemniejszych rzeczy, jakie ostatnio odkryłem w internecie. Teksty są dopracowane, ciekawe i bardzo naturalne. Autor ma wyjątkową umiejętność opowiadania o zwykłych sprawach w interesujący sposób. Podoba mi się kreatywność oraz lekkość całego przekazu. Wszystko jest napisane z ogromnym wyczuciem. Zdecydowanie warto tutaj zaglądać częściej.