Najbardziej podoba mi się tutaj to, że blog nie udaje niczego na siłę. Teksty są naturalne, ciekawe i pełne dobrej energii. Autor potrafi pisać w sposób bardzo swobodny, ale jednocześnie angażujący. Czytanie tego bloga daje dużo inspiracji i pozytywnych emocji. Widać ogromne zaangażowanie w tworzenie wartościowych treści. Naprawdę bardzo dobre miejsce.