To jeden z niewielu blogów, które czyta się bez przewijania połowy tekstu. Każde zdanie ma sens i wnosi coś ciekawego do całości. Bardzo podoba mi się naturalny język oraz swobodny styl pisania. Wpisy są inspirujące i często skłaniają do refleksji. Widać, że autor nie pisze na siłę, tylko z prawdziwej potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Takie treści zostają w głowie na długo.