Od dawna szukałam bloga, który nie będzie powielał tych samych schematów co wszyscy. Tutaj każdy artykuł ma własny styl i naprawdę potrafi zaciekawić. Bardzo podoba mi się swoboda pisania oraz umiejętność budowania relacji z czytelnikiem. Teksty są dopracowane i pełne ciekawych obserwacji. Widać, że autor tworzy wszystko z ogromnym zaangażowaniem. Z przyjemnością będę wracać po więcej.