Zawsze szukam w internecie miejsc, które potrafią mnie czymś zaskoczyć, i tutaj dokładnie to znalazłem. Każdy wpis czyta się lekko, ale jednocześnie czuć, że autor naprawdę zna temat. Szczególnie podoba mi się sposób prowadzenia narracji, bo nie ma w tym sztuczności ani przesadnego moralizowania. Można się czegoś nauczyć, a przy okazji zwyczajnie dobrze spędzić czas. Wiele razy łapałem się na tym, że po przeczytaniu jednego tekstu od razu przechodziłem do kolejnego. Takie miejsca w sieci naprawdę warto odwiedzać częściej.