To jeden z niewielu blogów, na których naprawdę chce się czytać wszystko po kolei. Teksty są ciekawe, różnorodne i napisane z dużym wyczuciem. Bardzo podoba mi się umiejętność budowania atmosfery w każdym wpisie. Autor ewidentnie ma talent do pisania i świetnie wykorzystuje go w praktyce. Czytanie tego bloga to czysta przyjemność. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.