Zaskoczyło mnie, jak szybko wciągnąłem się w czytanie kolejnych artykułów. Ten blog ma naprawdę wyjątkowy charakter i świetną atmosferę. Bardzo podoba mi się lekki styl pisania oraz ogromna dbałość o szczegóły. Autor potrafi zainteresować nawet wtedy, gdy porusza pozornie zwyczajne tematy. Wszystko jest napisane w sposób bardzo przystępny i naturalny. To miejsce daje sporą dawkę inspiracji i pozytywnej energii. Naprawdę świetna przestrzeń dla czytelników.