Nie wiem, co bardziej mi się podoba – styl pisania czy pomysłowość poruszanych tematów. Wszystko tworzy spójną i bardzo przyjemną całość. Czytelnik ma wrażenie, że autor naprawdę lubi to, co robi. To zdecydowanie przekłada się na jakość wpisów. Świetne miejsce do regularnego czytania.