Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia narracji w tych tekstach. Autor potrafi zainteresować już od pierwszego zdania i utrzymać uwagę do samego końca. To jeden z tych blogów, do których chce się regularnie wracać.
Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia narracji w tych tekstach. Autor potrafi zainteresować już od pierwszego zdania i utrzymać uwagę do samego końca. To jeden z tych blogów, do których chce się regularnie wracać.