bruk bet visio

Firma Bruk-Bet posiada szeroki wybór kostek brukowych oraz płyt tarasowych. To bez wątpienia lider w branży kostki na terenie Polski. Produkty pochodzące od producenta to produkty, które cechują się wysoką jakością.

kostka brukowa visio

Wysokiej jakości kostka brukowa Visio

Bez wątpienia kostka Bruk-Bet Visio to kostka szlachetna, która idealnie sprawdzi się w aranżacji ścieżek ogrodowych, wszelkich podjazdów i traktów spacerowych. Visio kostka urzeka prostotą kształtów, które są ujęte w klasycznej kompozycji. Kwadratowymi i prostokątnymi elementami systemu Visio, można tworzyć przeróżne kompozycje.

Wykorzystując kostkę Bruk-Bet Visio, otrzymują Państwo gwarancję długowieczności oraz wytrzymałości. Firma stosuje system ochrony powierzchni, który jest wdrażany na etapie procesu produkcji. Kostka brukowa Bruk-Bet Visio posiadają właściwości mrozoodporne. Z kolei utrzymanie czystości jest niezwykle proste, ponieważ system ochrony Lamino ułatwia czyszczenie ich powierzchni. Co ciekawe produkty z linii Visio Bruk-Bet są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Producent gwarantuje odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, co przyciąga zainteresowanie Klientów. Kostka z powodzeniem spełnia swoją funkcję na wszystkich powierzchniach, zarówno na ścieżkach spacerowych, jak i podjazdach. W związku z tym kostka Bruk-Bet Visio jest z chęcią wykorzystywana zarówno przez klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

kostka visio

Efektowne wzory kostki brukowej Visio

Szeroki wybór kostek Visio zapewnia minimalizm oraz ciekawe zagospodarowanie powierzchni. Kostki pasują do wszystkich projektów. Elementy są na tyle modularne, że można z nich tworzyć zróżnicowane wzory. Połączenie pięknego trawnika z przyciętymi brzegami i kostki wokół domu daje spektakularny efekt. Projekt nawierzchni to inwestycja na wiele lat, dlatego warto zdecydować się na rozwiązanie uniwersalne i ponadczasowe.

Decydując się na atrakcyjny Visio wapień muszlowy, zyskają Państwo pewność, że kolorystyka okaże się praktycznym wyborem na wiele długich lat. Odpowiednie połączenie kostek pod względem faktury i kształtów to gwarancja idealnie dobranych płyt. Kostka brukowa Visio pozwala stworzyć zróżnicowane wzory, które zdecydowanie ożywią przestrzeń wokół domu, firmy czy w ogrodzie. Kostka występuje w dwóch odcieniach kolorystycznych i jest to Visio wapień dewoński oraz kostka Visio wapień muszlowy.

Wapień dewoński to zdecydowanie zimne odcienie, które przywołują na myśl rustykalne klimaty. Z kolei wapień muszlowy to ciepłe odcienie ceglanego brązu, które będą idealnym wykończeniem dla tradycyjnych aranżacji. Decydując się na wybór odpowiedniego koloru, warto wziąć pod uwagę funkcję nawierzchni. Zasada jest prosta, ciemniejsze odcienie stosuje się w przypadku powierzchni, które mogą się szybciej brudzić i zanieczyszczać. Z kolei łącząc oba odcienie, można stworzyć niebanalne wzory, które zaciekawią każdego odwiedzającego nasz dom.

Bruk-Bet Visio z wytrzymałego wapienia

Każda kostka Visio jest wykonana z wytrzymałego wapienia. Nie oznacza to jednak, że nie należy o nią odpowiednio dbać poprzez konserwację. Wręcz przeciwnie – warto zaimpregnować powierzchnię kostki, aby zachować na długo jej walory estetyczne. Zabieg wykonuje się na suchej i czystej powierzchni.

Ważne, aby na płytkach nie znajdowały się żadne wykwity oraz zanieczyszczenia. impregnacji powinno się dokonywać co mniej więcej 2-4 lata. Z kolei w okresie zimowym kostka Visio Bruk-Bet powinna być oczyszczania z lodu i śniegu solą odladzającą. Niemniej jednak nie można przesadzać z jej ilością, aby nie uszkodzić wapienia. Rekomendowanym środkiem do usuwania śladów zimy jest chlorek magnezu. Wiąże się to jednak z obowiązkiem mycia kostki po zimie.

Spłukanie i dokładne jej umycie jest wtedy konieczne. Zastosowanie wysokiej jakości materiału przy produkcji kostki, czyli wapienia, wiąże się z koniecznością odpowiedniej impregnacji oraz konserwacji. Są to jednak czynności proste i nieskomplikowane, dzięki którym trwałość kostki się wydłuży.

przygotowanie podłoża pod kostkę

Kostka brukowa Visio – jak układać?

Wszystkie Bruk-Bet Visio wzory, które są dostępne na stronie producenta, są wspaniałą inspiracją do stworzenia ciekawych kompozycji. Jak je tworzyć i układać, aby nie popełnić żadnych błędów? Przede wszystkim w pierwszej kolejności należy przygotować odpowiednie materiały i narzędzia. Za podbudowę powinna posłużyć mieszanka żwirowo-piaskowa lub kruszywo łamane. Kostka brukowa Visio jak układać?

Tworząc prostopadłe do krawężników rzędy, jeden po drugim, z lekkim przesunięciem. Dobrym patentem jest mieszanie kostek z różnych palet, aby uniknąć wystąpienia różnych odcieni materiału. Podczas układania ostatniego rzędu, nie należy wciskać ostatniej kostki na siłę. O wiele lepiej jest ją przyciąć i zostawić stosunkowo nieduży luz. W przypadku wykonywania chodnika w kształcie łuku krawężnik może zastąpić palisada betonowa.

Podczas obrzegowania najlepiej używać poziomicy laserowej, a przy krańcach krawężnika zamontować pręty ze sznurkami, które wyznaczą poziom pozostałych układanych elementów. Ułożoną kostkę Bruk-Bet Visio warto zagęścić wibratorem płytowym, który pomoże jej osiąść o mniej więcej jeden centymetr. Sypnięcie drobnym piaskiem na samym końcu, dodatkowo unieruchamia kostki.

visio wapień dewoński

Kostka Visio Bruk-Bet – opinie użytkowników!

Większość użytkowników uważa, że kostka brukowa Visio cena jest adekwatna do jej jakości. Klienci doceniają markę za wyraźne spoiny i regularne kształty elementów. Dla znacznej części kupujących Visio kostka brukowa ważny i istotny jest fakt, że można ją układać modułowo, tworząc przy tym różnorodne wzory i kształty. Model Visio zdecydowanie ożywia przestrzeń każdej posesji, a jakość materiału, z jakiego są wykonane płyty, wyróżnia się wśród konkurencji.

zagęszczanie podłoża pod kostkę Visio

Wszystkie te cechy sprawiają, że Klienci chętnie sięgają po produkty marki Bruk-Bet, a sama kostka Visio Bruk-Bet opinie ma rewelacyjne. Wystarczy zapoznać się z informacjami na kilku forach internetowych, aby przekonać się o tym samemu. To doskonałe produkty w cenie adekwatnej do jakości. Warto je kupić rozważając aranżację podjazdu!

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze