Z ogromną przyjemnością wracam tutaj regularnie. Artykuły są dopracowane i napisane w bardzo przystępny sposób. Podoba mi się, że autor potrafi pisać lekko nawet o bardziej złożonych sprawach. Nie ma tutaj chaosu ani zbędnego przeładowania treści. Wszystko jest dobrze wyważone i przyjemne w odbiorze. Bardzo udany blog.