Czytanie tego bloga to naprawdę świetny sposób na spędzenie wolnej chwili. Wpisy są różnorodne, ciekawe i bardzo dobrze napisane. Szczególnie podoba mi się umiejętność zainteresowania czytelnika już od pierwszych zdań. Autor ma lekki styl i potrafi przekazywać treści w bardzo naturalny sposób. Wszystko wygląda estetycznie i profesjonalnie. Takie miejsca zdecydowanie warto polecać dalej.