Bardzo doceniam kreatywność autora i sposób prowadzenia wpisów. Wszystko jest napisane lekko, ale jednocześnie bardzo interesująco. Każdy tekst ma swój klimat i charakter. Widać tutaj ogrom pasji oraz zaangażowania. Czyta się to naprawdę świetnie. Zdecydowanie będę wracać po więcej.