Pierwsze, co zwróciło moją uwagę, to ogromna naturalność tych tekstów. Nic nie brzmi sztucznie ani wymuszenie. Autor potrafi pisać w taki sposób, że czytelnik od razu czuje się swobodnie. Bardzo podoba mi się też różnorodność tematów i świeże spojrzenie na wiele spraw. Blog zdecydowanie ma własny charakter. Czytanie go to sama przyjemność.