Zawsze jestem pod wrażeniem, jak autor potrafi wyjść poza utarte schematy, oferując unikalne i zaskakujące interpretacje znanych zjawisk. To jest blog dla osób, które są otwarte na nowe idee i nie boją się kwestionować status quo. Styl pisania jest tak żywy i dynamiczny, że teksty czyta się jak najlepszą powieść. Jestem oczarowany tą kreatywnością i pasją. Trzymam kciuki za kolejne, równie błyskotliwe posty.