Za każdym razem, gdy trafiam na nowy wpis, kończy się na przeczytaniu kilku kolejnych artykułów. Ten blog ma w sobie coś naprawdę przyciągającego. Bardzo podoba mi się naturalny sposób pisania oraz ogromna swoboda w przekazywaniu myśli. Autor nie sili się na sztuczność i właśnie dzięki temu teksty są tak przyjemne w odbiorze. Wiele tematów zostało przedstawionych w świeży i inspirujący sposób. Czytanie daje nie tylko rozrywkę, ale również sporą dawkę refleksji. To zdecydowanie jedna z ciekawszych stron, jakie ostatnio odwiedzam.