To naprawdę bardzo przyjemne miejsce do spokojnego czytania i odpoczynku od codziennego chaosu. Autor ma świetny styl i ogromny talent do opowiadania o różnych sprawach. Każdy wpis czyta się płynnie i z dużym zainteresowaniem. Bardzo podoba mi się pozytywna energia, jaka płynie z tych tekstów. Nie ma tutaj sztucznego dramatyzowania ani przesadnego eksperckiego tonu. Zdecydowanie będę wracać częściej.