Czasami wystarczy kilka zdań, żeby wiedzieć, że trafiło się na wartościowe miejsce w sieci. Tutaj praktycznie każdy artykuł ma w sobie coś interesującego i świeżego. Bardzo podoba mi się swobodny styl pisania oraz brak sztucznego tonu. Wszystko czyta się niezwykle płynnie i przyjemnie. Wpisy są dopracowane, ale nie tracą przez to naturalności. To jeden z niewielu blogów, który naprawdę potrafi zainteresować.