Bardzo dawno nie czytałam czegoś tak przyjemnego. Każdy artykuł jest dopracowany i napisany z dużym wyczuciem. Autor ma lekkie pióro i potrafi świetnie opowiadać o różnych tematach. Widać dużą kreatywność oraz zaangażowanie w tworzenie treści. Blog jest interesujący i bardzo autentyczny. Zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi.