Od dawna szukałam bloga, który będzie jednocześnie ciekawy i przyjemny w odbiorze. Tutaj znalazłam dokładnie to, czego oczekiwałam. Teksty są angażujące, dobrze napisane i pełne pozytywnej energii. Autor potrafi świetnie budować klimat oraz utrzymywać uwagę czytelnika. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie naturalnie. Naprawdę świetna robota.