Muszę przyznać, że bardzo polubiłem klimat tego bloga. Wpisy są pisane z wyczuciem i dużą swobodą, dzięki czemu czyta się je naprawdę przyjemnie. Autor potrafi zainteresować nawet prostymi tematami i spojrzeć na nie z ciekawej perspektywy. Nie ma tutaj przesadnego udawania ani sztucznego kreowania wizerunku. Wszystko wydaje się bardzo szczere i naturalne. Takie treści zdecydowanie mają swoją wartość.