Już dawno nie trafiłem na miejsce w sieci, które czyta się z taką przyjemnością. Każdy wpis ma w sobie coś wyjątkowego i sprawia, że człowiek naprawdę chce zostać na dłużej. Bardzo podoba mi się lekki styl pisania oraz to, że nawet trudniejsze tematy są przedstawione w prosty i ciekawy sposób. Widać ogromne zaangażowanie autora i dbałość o szczegóły. To jeden z tych blogów, do których wraca się regularnie bez żadnego przymusu. Świetna robota i oby więcej takich wartościowych treści w internecie.