Bardzo doceniam to, że ten blog ma swój własny klimat i charakter. Artykuły są ciekawe, przemyślane i napisane w bardzo naturalny sposób. Autor świetnie potrafi zainteresować czytelnika już od pierwszych akapitów. Wszystko jest spójne i bardzo przyjemne w odbiorze. Widać ogromną pasję do tworzenia wartościowych treści. Naprawdę świetna robota.