Przyznam szczerze, że dawno nie czytałam tak dobrze skonstruowanych wpisów. Wszystko ma tutaj odpowiednie tempo i świetnie utrzymuje uwagę czytelnika. Podoba mi się brak przesady i sztucznego dramatyzmu. Autor pisze prosto, ale bardzo ciekawie. To naprawdę wyjątkowy blog.