To jeden z niewielu blogów, które naprawdę chce się czytać regularnie. Teksty są ciekawe i mają w sobie dużo pozytywnej energii. Autor potrafi pisać w sposób lekki, ale jednocześnie wartościowy. Bardzo doceniam pomysłowość i różnorodność publikowanych treści. Każdy wpis wnosi coś nowego i inspirującego. Świetna robota.