W tym blogu najbardziej urzeka mnie jego spokojna i bardzo autentyczna atmosfera. Każdy artykuł wydaje się przemyślany i napisany z dużą starannością. Bardzo doceniam lekkość stylu oraz umiejętność zainteresowania czytelnika od pierwszych zdań. Nie ma tutaj sztucznego nadęcia ani przesadnego komplikowania prostych spraw. Wszystko czyta się naturalnie i z dużą przyjemnością. To miejsce daje sporą dawkę inspiracji i pozytywnej energii. Naprawdę świetna przestrzeń w internecie.