To jedno z tych miejsc, które od razu zostają w pamięci. Treści są ciekawe i bardzo dobrze napisane. Autor ma świetny sposób budowania relacji z czytelnikiem. Wszystko jest naturalne i pełne pozytywnej energii. Czyta się to bardzo lekko i przyjemnie. Świetny blog.