Ten blog ma coś, czego brakuje wielu innym miejscom w sieci – autentyczność. Wpisy są szczere i pełne ciekawych obserwacji. Autor świetnie trafia do czytelnika swoim stylem. Wszystko jest bardzo lekkie i przyjemne w odbiorze. Zdecydowanie polecam.
Ten blog ma coś, czego brakuje wielu innym miejscom w sieci – autentyczność. Wpisy są szczere i pełne ciekawych obserwacji. Autor świetnie trafia do czytelnika swoim stylem. Wszystko jest bardzo lekkie i przyjemne w odbiorze. Zdecydowanie polecam.