Trafiłem tutaj przypadkiem, ale zdecydowanie zostaję na dłużej. Blog ma bardzo przyjazny klimat i wyróżnia się autentycznością. Teksty są ciekawe, dobrze napisane i pełne pozytywnej energii. Widać ogromną kreatywność oraz pasję do tworzenia wartościowych treści. To miejsce idealne zarówno na chwilę relaksu, jak i inspiracji. Naprawdę bardzo dobra jakość.