Z ogromną przyjemnością przeczytałam kilka wpisów jeden po drugim. Każdy artykuł ma swój klimat i bardzo dobrze się go odbiera. Autor pisze lekko, ale jednocześnie bardzo konkretnie i ciekawie. Widać ogrom pracy oraz pasji włożonej w tworzenie treści. Blog wyróżnia się na tle wielu podobnych miejsc w sieci. Zdecydowanie będę tutaj wracać częściej.