Największe wrażenie robi na mnie autentyczność tego bloga. Wpisy nie wydają się tworzone na siłę, tylko z prawdziwej pasji. Bardzo lubię sposób prowadzenia narracji oraz lekki styl autora. Każdy artykuł ma swój charakter i pozostawia po sobie pozytywne wrażenie. Wszystko czyta się bardzo przyjemnie i bez zmęczenia. To naprawdę świetne miejsce w sieci.