Bardzo lubię takie miejsca, gdzie od razu czuć dobrą energię i pasję do tworzenia. Wpisy są ciekawe, dopracowane i napisane z ogromną swobodą. Autor potrafi utrzymać uwagę czytelnika bez zbędnych sensacji czy sztucznego dramatyzowania. Wszystko jest tutaj bardzo naturalne i autentyczne. To blog, który spokojnie można czytać godzinami bez znudzenia. Oby pojawiało się jak najwięcej nowych wpisów.