Najbardziej podoba mi się tutaj to, że każdy tekst ma swoją własną atmosferę. Nie ma dwóch takich samych wpisów, co sprawia, że czytanie nigdy się nie nudzi. Autor pisze z ogromnym wyczuciem i naturalnością. Wszystko jest bardzo przystępne i przyjemne w odbiorze. Blog naprawdę potrafi zainteresować i zatrzymać czytelnika na dłużej. Świetna jakość.