Nigdy nie sądziłam, że blog może aż tak wciągać. Każdy artykuł czyta się jak dobrą historię, nawet jeśli dotyczy codziennych tematów. Autor ma ogromny talent do przekazywania myśli w ciekawy sposób. Wpisy są dopracowane i pełne pozytywnej energii. Bardzo cenię sobie autentyczność oraz brak sztucznego tonu. To zdecydowanie miejsce warte uwagi.