Czytając ten blog, mam wrażenie kontaktu z kimś naprawdę inspirującym i autentycznym. Teksty są pełne ciekawych obserwacji oraz trafnych refleksji dotyczących codzienności. Bardzo lubię sposób, w jaki autor buduje atmosferę wokół poruszanych tematów. Wszystko jest napisane lekko, ale jednocześnie z dużą świadomością i kulturą słowa. To miejsce daje sporo pozytywnej energii i motywacji. Widać ogrom pracy oraz pasję do tworzenia treści. Z przyjemnością będę tutaj wracać.