Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości publikowanych treści. Każdy wpis jest dobrze przemyślany i napisany z dużą lekkością. Autor potrafi w ciekawy sposób opowiadać nawet o codziennych sprawach. Czytając bloga, można się zarówno czegoś nauczyć, jak i zwyczajnie zrelaksować. Bardzo podoba mi się ta równowaga. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych blogów.