Już po kilku minutach czytania wiedziałem, że zostanę tutaj na dłużej. Teksty są bardzo dobrze przygotowane i pełne interesujących spostrzeżeń. Autor pisze w sposób lekki, naturalny i niezwykle angażujący. Każdy artykuł ma swój własny klimat oraz wyjątkowy charakter. Widać tutaj ogromne zaangażowanie oraz kreatywność. To naprawdę świetny blog.