Muszę przyznać, że dawno nie trafiłem na tak dobrze prowadzony blog. Wszystkie treści są dopracowane i napisane z dużą kulturą języka. Bardzo podoba mi się spokojny, inteligentny ton wypowiedzi oraz ciekawe spojrzenie na różne tematy. Autor potrafi zainteresować nawet wtedy, gdy opisuje pozornie zwyczajne sprawy. Czytając kolejne wpisy, mam poczucie dobrze spędzonego czasu. To miejsce wyróżnia się autentycznością i naprawdę przyjemną atmosferą. Zdecydowanie będę wracał tutaj częściej.