Już dawno nie spotkałem się z tak dobrze prowadzonym blogiem. Każdy wpis jest interesujący i napisany z ogromnym wyczuciem. Bardzo cenię sobie lekkość przekazu oraz autentyczne podejście do czytelnika. Autor potrafi pisać o codziennych sprawach w sposób naprawdę angażujący. Wszystko ma tutaj swój rytm i wyjątkowy klimat. To miejsce daje dużo pozytywnej energii i inspiracji. Z przyjemnością będę tutaj wracał regularnie.