Mam ogromny szacunek do osób, które potrafią pisać tak lekko i jednocześnie ciekawie. Tutaj każdy wpis wydaje się dobrze przemyślany i dopracowany. Bardzo podoba mi się naturalność oraz brak sztucznego stylu. Autor świetnie buduje atmosferę i przyciąga uwagę czytelnika. To idealne miejsce zarówno do zdobywania inspiracji, jak i zwykłego relaksu. Oby więcej takich wartościowych blogów w sieci.