Wchodząc tutaj pierwszy raz, nie spodziewałem się tak dopracowanych i angażujących treści. Artykuły są napisane z ogromnym wyczuciem i bardzo przyjaznym językiem. Czyta się je szybko i z prawdziwą przyjemnością. Widać, że autor ma własny styl i nie próbuje kopiować innych. Szczególnie podoba mi się autentyczność oraz naturalność przekazu. To zdecydowanie blog, który zapada w pamięć.