Czytając kolejne artykuły można zauważyć, że wszystko jest tutaj dopracowane w najmniejszych szczegółach. Blog ma wyjątkowy klimat i bardzo przyjemny styl pisania. Autor potrafi zainteresować czytelnika bez zbędnego przeciągania treści. Każdy wpis ma sens i wnosi coś wartościowego. Bardzo lubię wracać do starszych tekstów. Świetne miejsce do codziennego czytania.